Про компанію

Дорогі друзі!

Компанія «Фітодоктор» - український виробник косметики і засобів по догляду за волоссям.

 

Ми використовуємо рослинні екстракти, які забезпечують кінцему продукту ефект живої рослини. Екстракти отримують безпечним запатентованим методом надкритичної СО2 - екстракції. Цей метод дозволяє зберегти в екстрактах 100% активних компонентів рослини в натуральному вигляді. Іншими словами, СО 2 -екстракт повністю повторює властивості рослини.  Так, водно спирто -гліцеріновий екстракт ромашки містить 5 БАВ (біологічно активних речовин), а надкритичний CO 2 -екстракт ромашки містить комплекс з 16 БАВ.

Косметика «Фітодоктор» - безпечна краса! Вся продукція пройшла дерматологічні, токсикологічні та клінічні випробування в спеціалізованих організаціях МОЗ України, Росії, Казахстану та країн Євросоюзу. Жодного разу не було виявлено подразнюючих або алергічних дій, інші побічні ефекти. Наша косметика - безпечна! Спробуйте і переконайтеся в цьому самі!

Все під контролем!

Контроль якості здійснюється на 3-х етапах:

1. На стадії відбору сировини. Незважаючи на те, що постачальниками сировини є всесвітньо відомі фірми ( «Cognis», Німеччина; «BASF», Німеччина; «Fragrance Oils », Англія; «Floressence», Франція; «Clariant», Швейцарія та ін.), на вході сировини здійснюється ретельний контроль кожної партії.

2. В процесі виготовлення продукції. Здійснюється контроль параметрів під час варіння (дотримання рецептури і технологічного процесу) і фасування. На виробництві налагоджено процес, в якому участь людини мінімальна: працівники стикаються з компонентами продуктів тільки при їх завантаженні. Подальші дії з продуктом або його складовими здійснюються за допомогою вакуумних насосів. Контроль за варінням здійснюється за допомогою комп'ютерів.

3. На виході. Готова продукція піддається ретельному лабораторному контролю (зовнішній вигляд, колір, запах, фізико-хімічні показники, якість упаковки, маркування). На кожну партію видається Паспорт якості. Зразки, відібрані від кожної партії, зберігаються в лабораторії протягом всього терміну придатності.

Обладнання. Компанія володіє виробництвом, яке оснащено спеціальним обладнанням.

Процесорна установка «FRYMA» (Швейцарія). Процес приготування косметичних емульсій здійснюється в високоефективних змішувачах-гомогенизаторах в умовах вакууму, що повністю виключає мікрозабруднення. На виробництві налагоджено процес, в якому участь людини мінімальна. Автоматично здійснюється зважування та завантаження компонентів. Управління здійснюється оператором з центрального пульта управління. На установках автоматично здійснюється контроль температури в процесі приготування продукту з точністю до 1 ° С.

Тубонаповнювальні машини «KALIX» (Франція) для наповнення і закупорювання (запаювання) ламінатних і пластикових туб із загальною продуктивністю до 250 шт. в хвилину. Дуже часто порушення герметичності туби відбувається в місцях запаювання. І тільки таке висококласне обладнання дозволяє гарантувати бездоганну якість запаювання (рівна, без «хвиль»). Дозуюча система цих машин забезпечує акуратне, з точністю ± 0,5%, наповнення туби, гарантуючи високу якість кінцевого продукту. Одночасно при запайці туба маркується: «номер партії», «дата виготовлення» і «придатний до». Спосіб маркування - гаряче тиснення. Таке маркування не можна затерти і перебити, на відміну від принтерного.

Автоматична лінія «РКВ» (Франція) для фасування косметичних засобів у флакони, продуктивністю 60 флаконів в хв. Контроль автоматики данної лінії здійснюється через інтернет з Франції безпосередньо виробниками обладнання.

Пакувальне обладнання «BOSSAR» (Іспанія) для розфасовки косметичних засобів в стійкі м'які пакети різних форматів і форм типу Doy Pack з продуктивністю 70 пакетів в хвилину.
 

Все обладнання, що використовуэться для виготовлення продукції, зроблено з полірованої нержавіючої сталі АІСІ-316, сертифікованої за нормативами косметичного виробництва і повністю відповідає Європейським вимогам.