Про компанію

Дорогі друзі!

Компанія «Фітодоктор» - український виробник правильної косметики і засобів по догляду за волоссям. У нас є декілька  причин, щоб це стверджувати.

 

Ми використовуємо рослинні екстракти, які забезпечують кінцему продукту ефект живої рослини. Екстракти отримують безпечним запатентованим методом надкритичної СО2 - екстракції. Цей метод дозволяє зберегти в екстрактах 100% активних компонентів рослини в натуральному вигляді. Іншими словами, СО 2 -екстракт повністю повторює властивості рослини.  Так, водно спирто -гліцеріновий екстракт ромашки містить 5 БАВ (біологічно активних речовин), а надкритичний CO 2 -екстракт ромашки містить комплекс з 16 БАВ. Введення СО2- екстракту в рецептуру дозволяє з упевненістю говорити про створення істинно натуральної косметики.

Косметика «Фітодоктор» - безпечна краса! Продукція виготовлена на підприємстві, система управління якістю якого сертифікована Bureau Veritas Certification (BVC) за міжнародним стандартом ІСО 9001: 2008 (Лондон). Вся продукція пройшла дерматологічні, токсикологічні та клінічні випробування в спеціалізованих організаціях МОЗ України, Росії, Казахстану та країн Євросоюзу. Жодного разу не було виявлено подразнюючих або алергічних дій, інші побічні ефекти. Наша косметика - найбезпечніша! Спробуйте і переконайтеся в цьому самі!

Все під контролем! На фабриці є власна сертифікована лабораторія.

Контроль якості здійснюється на 3-х етапах:

1. На стадії відбору сировини. Незважаючи на те, що постачальниками сировини є всесвітньо відомі фірми ( «Cognis», Німеччина; «BASF», Німеччина; «Fragrance Oils », Англія; «Floressence», Франція; «Clariant», Швейцарія та ін.), на вході сировини здійснюється ретельний контроль кожної партії.

2. В процесі виготовлення продукції. Здійснюється контроль параметрів під час варіння (дотримання рецептури і технологічного процесу) і фасування. На виробництві налагоджено процес, в якому участь людини мінімальна: працівники стикаються з компонентами продуктів тільки при їх завантаженні. Подальші дії з продуктом або його складовими здійснюються за допомогою вакуумних насосів. Контроль за варінням здійснюється за допомогою комп'ютерів.

3. На виході. Готова продукція піддається ретельному лабораторному контролю (мікробіологічна чистота, зовнішній вигляд, колір, запах, фізико-хімічні показники, якість упаковки, маркування). На кожну партію видається Паспорт якості. Зразки, відібрані від кожної партії, зберігаються в лабораторії протягом всього терміну придатності.

Обладнання. Компанія володіє виробництвом, яке оснащено спеціальним обладнанням.

{IMG-1}

Процесорна установка «FRYMA» (Швейцарія). Процес приготування косметичних емульсій здійснюється в високоефективних змішувачах-гомогенизаторах в умовах вакууму, що повністю виключає мікрозабруднення. На виробництві налагоджено процес, в якому участь людини мінімальна. Автоматично здійснюється зважування та завантаження компонентів. Управління здійснюється оператором з центрального пульта управління. На установках автоматично здійснюється контроль температури в процесі приготування продукту з точністю до 1 ° С.

{IMG-2}

Тубонаповнювальні машини «NORDEN» (Швеція) і «KALIX» (Франція) для наповнення і закупорювання (запаювання) ламінатних і пластикових туб із загальною продуктивністю до 250 шт. в хвилину. Дуже часто порушення герметичності туби відбувається в місцях запаювання. І тільки таке висококласне обладнання дозволяє гарантувати бездоганну якість запаювання (рівна, без «хвиль»). Дозуюча система цих машин забезпечує акуратне, з точністю ± 0,5%, наповнення туби, гарантуючи високу якість кінцевого продукту. Одночасно при запайці туба маркується: «номер партії», «дата виготовлення» і «придатний до». Спосіб маркування - гаряче тиснення. Таке маркування не можна затерти і перебити, на відміну від принтерного.

{IMG-3}

Автоматична лінія «РКВ» (Франція) для фасування косметичних засобів у флакони, продуктивністю 60 флаконів в хв. Контроль автоматики данної лінії здійснюється через інтернет з Франції безпосередньо виробниками обладнання.

{IMG-4}

Пакувальне обладнання «BOSSAR» (Іспанія) для розфасовки косметичних засобів в стійкі м'які пакети різних форматів і форм типу Doy Pack з продуктивністю 70 пакетів в хвилину.
 

Все обладнання, що використовуэться для виготовлення продукції, зроблено з полірованої нержавіючої сталі АІСІ-316, сертифікованої за нормативами косметичного виробництва і повністю відповідає Європейським вимогам.